Wo Loves Parfüm | Açık Parfüm| Açık Parfüm Bayilik

Hey Kimya Kozmetik ; parfüm sektöründeki güçlü üretim bilgisi, sürdürülebilir kalite anlayışı, son teknolojik imkanları kullanma misyonuyla yoluna dev adımlarla devam eden firmamız ; sektördeki açıklığı hissederek açık parfüm piyasasında kurumsal pazara hakim olmak isteyen bir marka WO LOVES ‘ı yaratarak sektöre farklılık getirmiştir.
WO LOVES ; AÇIK PARFÜM piyasasına kaliteli ve kalıcı kadın ve erkek kokularından oluşan bir koleksiyonla Avrupa Standartlarında ve uygun limitlerde üretim yaparak tüketicinin beğenisine sunulmaktadır.
Üretimin her aşamasında otomasyon hakim olup WO LOVES parfümleri el değmeden hazırlanmaktadır.Ürünlerimiz kimyagerlerimizin kontrolü altında üretilmekte ve laboratuvardaki testlerden başarıyla geçmektedir.
Çiçek, oryantal,baharat ve fresh kokulardan oluşan koleksiyonumuzda beğendiğiniz markaların açık parfümleri bulunmaktadır.
Kaliteli ürün kaliteli hammaddeden üretilir prensibi ile sektördeki lider firmalardan tedarik yapan Hey Kimya & Kozmetik , üretiminde kullanmış olduğu hammaddeler dünya genelinde kabul edilen, Sağlık Bakanlığından onaylı IFRA (International Fragrance Association) ve RIFM ( Research Institute for Fragrance Materials) standartlarına uygundur.
http://www.wolovesparfume.com/